Ekspert IaC / DevOps

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta w Warszawie, firmy oferującej usługi ubezpieczeniowe, poszukujemy osób na stanowisko Eksperta IaC / DevOpsa

Wymagania :

  • minimum 5 letnie doświadczenie w IT jako programista lub inżynier DevOps
  • doświadczenie w pracy z Git
  • umiejętność pisania skryptów bash
  • znajomość jednego z języków programowania ogólnego zastosowania np. Java, Python
  • bardzo dobra znajomość procesów CI/CD
  • umiejętność opracowywania architektury dla systemów o wysokiej dostępności (HA)
  • umiejętność pracy w zespole
  • orientacja na osiągnięcie celu
  • umiejętność diagnozowania problemów produkcyjnych
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość narzędzia do zapisywania secretów/haseł np. HashiCorp Vault
  • doświadczenie w pracy z chmurą AWS (ewentualnie inne chmury publiczne)
  • doświadczenie w pracy z kontenerami - preferowany Docker
  • znajomość narzędzi do orkiestracji kontenerów np. AWS ECS, Kubernetes
  • znajomość narzędzi do automatyzacji tworzenia i zarządzania infrastrukturą: Terraform, Ansible, Packer
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Gitflow Workflow przy użyciu Bitbucket Server (ewentualnie inne np. GitLab)
  • znajomość narzędzi z zakresu agregacji logów: Elastic Stack (dawniej ELK)
  • znajomość narzędzi CI/CD: Bamboo (ewentualnie inne np. Jenkins)
  • doświadczenie w pracy z Jira i Confluence (ewentualnie inny issue tracker i wiki)

Zakres obowiązków:

  • analiza i projektowanie rozwiązań i dobrych praktyk z obszaru IaC, DevOps, AWS
  • rozwój platformy IaC (programowanie!)
  • pisanie dokumentacji użytkowej tworzonych rozwiązań oraz
    współpraca z programistami, którzy są użytkownikami naszej
    platformy
  • wspieranie programistów z innych zespołów w rozwiązywaniu
    trudnych problemów
  • migracja aplikacji z architektury on-premises do AWS
  • dostosowywanie i promowanie standardów jakości
  • rozwijanie umiejętności i wiedzy własnej oraz innych członków
    zespołu

Devire Devire Devire Devire