Ekspert ds. zarządzania ryzykiem

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego Eksperta. Osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za wsparcie Departamentu Zarządzania Ryzykiem i Płynnością w Banku.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest instytucja leasingowa, będąca częścią międzynarodowej grupy finansowej.

Opis stanowiska

  • monitorowanie mechanizmu kontroli IT w Banku
  • identyfikowanie i ograniczenie potencjalnego ryzyka w ramach procesów operacyjnych i informatycznych oraz znajdowanie rozwiązań w kluczowych obszarach
  • koordynowanie systemem zarządzania ciągłością działania
  • wsparcie w nadzorze nad zarządzaniem ryzyka operacyjnego w Banku i ryzyka związanym z outsourcingiem
  • wsparcie departamentu przy zarządzaniu innymi rodzajami ryzyka występującymi w działalności Banku
  • koordynowanie i wykonywanie prac w ramach projektów przygotowujących Bank do inspekcji ECB / BaFin

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: ekonomia, finanse)
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obszaru bankowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • praca w firmie o renomowanej opinii
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet motywacyjny (opiekę medyczna, benefit sportowy,fundusz emerytalny)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page