Ekspert ds. Współpracy z Partnerami Zewnętrznymi

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Zadania jakie czekają na tym stanowisku:

  • przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej związanej ze współpracą z partnerami biznesowymi,
  • przygotowywanie i weryfikowanie dokumentacji i regulacji wewnętrznych,
  • kompletowanie, weryfikowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • współpraca z innymi jednostkami banku.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie prawnicze, finansowe),
  • posiada doświadczenie w obsłudze współpracy z partnerami biznesowymi,
  • umie sporządzać umowy, pisma i inne dokumenty formalne,
  • dobrze orientuje się w zagadnieniach rynku finansowego,
  • ma doświadczenie w bankowości, ubezpieczeniach lub kancelariach prawnych,
  • jest rzetelna i umie pracować pod presją czasu,
  • jest zaangażowana w wykonywane zadania oraz dba o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • biegle zna pakiet MS Office (w szczególności w zakresie przygotowywania prezentacji).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w organizacji,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.),
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.