Ekspert ds. Ubezpieczeń - Agent Ubezpieczeniowy MetLife

Guardian Ubezpieczenia

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Metlife istnieje od ponad 150 lat i jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Metlife w Polsce działa od 30 lat i jest liderem w branży ubezpieczeniowej z szerokim wachlarzem produktów dopasowanym do potrzeb klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Poszukujemy:

Ekspert ds. ubezpieczeń – Agent Ubezpieczeniowy MetLife

Zakres odpowiedzialności:

  • dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów
  • zawieranie umów ubezpieczenia
  • obsługa po sprzedażowa Klientów
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

Oferujemy:

  • wysokie prowizje
  • program Debiut – wysokie wsparcie na dobry start – minimum 4 tys. przez 2 lata
  • konkursy sprzedażowe
  • profesjonalne szkolenia przygotowujące do skutecznej sprzedaży
  • pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy
  • możliwość kompleksowej obsługi Klienta w zakresie ubezpieczeń na Życie
  • współpracę z jednym z najbardziej rozpoznawalnych Towarzystw na Życie w Polsce

Wymagania

  • min. średnie wykształcenie
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • przedsiębiorczość i nastawienie na cel
  • niekaralność
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej lub chęć do poszerzenia obecnej

Prezentacja firmy

MetLife

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia