Ekspert ds. termomodernizacji

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • posiada minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w oddziale Banku,
  • potrafi aktywnie pozyskiwać Klientów co jest poparte sukcesami,
  • umie nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
  • jest nastawiona na realizację celów,
  • jest samodzielna, ambitna i chce się rozwijać,
  • posiada prawo jazdy kat. B,
  • jest gotowa do pracy mobilnej.

Doświadczenie we współpracy z SM i WM będzie mile widziane.

Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która polega na:

  • aktywnym pozyskiwaniu oraz kompleksowej obsłudze na najwyższym poziomie Spółdzielni Mieszkaniowych (SM), Wspólnot Mieszkaniowych (WM) oraz Towarzystw Budownictwa Społecznego (TBS) zainteresowanych finansowaniem inwestycji związanych z termomodernizacją wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Zakres obowiązków:

  • organizacja spotkań i działań promujących ofertę Alior Banku,
  • współpraca z instytucjami zrzeszającymi SM, WM i TBS,
  • aktywny udział w spotkaniach z Klientami,
  • bieżąca współpraca z bankierami,
  • strukturyzacja transakcji,
  • kompletowanie dokumentacji kredytowej.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.