Ekspert ds. Sprzedaży Kampanii Online

G Partner Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od 2011 roku zajmujemy się reklamą internetową - oferujemy kompleksowe rozwiązania z obszaru marketingu online dla klientów biznesowych w Polsce i na 6 rynkach zagranicznych.

W G Partner specjalizujemy się w planowaniu strategicznym, skutecznym prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych.

Jeśli chcesz rozwijać się z nami, czekamy na Ciebie w G Partner!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: gpartner.com.pl

Zachęcamy do współpracy z liderem na rynku usług reklamy internetowej

na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za całościowy proces obsługi klienta, m.in.:
    • Nawiązanie relacji, opracowanie strategii obsługi klienta i rozwoju jego biznesu, diagnozę potencjału, potrzeb, celów biznesowych
    • Opracowywanie założeń kampanii reklamowych, negocjowanie budżetów
    • Koordynację działań związanych z przygotowaniem, uruchomieniem i monitorowaniem kampanii
    • Bliską współpracę z pozostałymi członkami zespołu projektowego
    • Bieżącą analizę statystyk i wyników pod kątem realizacji założonych celów, proaktywne podejmowanie działań optymalizacyjnych, przygotowywanie i prezentacje okresowych raportów
  • Samodzielne organizowanie i planowanie swoich działań, ustalanie priorytetów
  • Uczestniczenie w działaniach rozwojowych tj. szkoleniach, seminariach, warsztatach

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów sprzedaży rozwiązań w modelu B2B (idealnie w obszarze digital marketing&communications)
  • Doświadczenie w tworzeniu planów rozwoju klienta, silne umiejętności negocjacji oraz prezentacji rozwiązań
  • Umiejętności analityczne (analiza danych ilościowych, mierników, trendów, budżetów), umiejętność sprawnego podejmowania decyzji i realizacji założonych celów
  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej
  • Silną wewnętrzną motywację związaną z rozwojem, poszerzaniem wiedzy i kompetencji, zdolność do szybkiego uczenia się
  • Nastawienie na proaktywne poszukiwanie rozwiązań i nowych sposobów realizacji zadań
  • Takie cechy jak: odpowiedzialność, sumienność, etyczne zachowanie, przestrzeganie zasad

Oferujemy:

  • Dynamicznie rozwijającej się kariery w unikalnej organizacji, która działa w branży digital marketingu
  • Ambitnych, kreatywnych zadań pozwalających Ci poznać różnorodne modele biznesowe klientów, ich branże i wyzwania
  • Bardzo intensywnych treningów i indywidualnie konstruowanych programów rozwojowych, obejmujących najlepsze na świecie szkolenia (produktowe, sprzedażowe, coachingowe)
  • Dostępu do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Atrakcyjnego pakietu wynagrodzenia (w tym systemu premiowego), benefitów
  • Wyjazdów integracyjnych w Polsce i za granicą

Zaczynając od mikro a kończąc na dużych przedsiębiorstwach, elastycznie dopasowujemy się do potrzeb każdego Klienta, który chce wypromować markę, zwiększyć sprzedaż  lub rozpocząć ekspansję na rynki zagraniczne.