Oferta wyróżniona

Ekspert ds. Sprzedaży Internetowej

Warszawa, mazowieckie

Alior Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • posiada minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze e-commerce/marketingu internetowego w branży finansowej;
  • zna Google AdWords w stopniu zaawansowanym;
  • zna narzędzia AdWords API, AdWords Editor, Google Analytics, Google Tag Manager;
  • do wszelkich zadań podchodzi kreatywnie;
  • zna rynek mediów;
  • bardzo dobrze posługuje się narzędziami pakietu MS Office (z naciskiem na Excel);
  • jest otwarta na poznawanie nowych technologii;
  • charakteryzuje się analitycznym myśleniem i dociekliwością;
  • jest samodzielna w działaniu, systematyczna i zorganizowana

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • inicjowaniu, planowaniu i kompleksowym zarządzaniu kampaniami Adwords;
  • aktywnym poszukiwaniu narzędzi oraz rozwiązań online zwiększających sprzedaż zgodnie z aktualnymi trendami w obszarze digital/e-commerce;
  • wsparciu procesu pozyskania nowych klientów dla wybranych linii biznesowych poprzez udział w tworzeniu koncepcji, realizację oraz bezpośredni nadzór nad kampaniami;
  • automatyzacji działań performance;
  • testach wariantów kampanii, w tym m.in. wariantów formatów, kreacji;
  • monitorowaniu i weryfikacji wyników sprzedażowych w ramach prowadzonych kampanii;
  • współudziale w badaniach i analizie danych rynkowych, a także monitoringu działań konkurencji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i... innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Badania / Rozwój , Praca Internet / e-commerce , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Bankowość , Praca Reklama / Komunikacja