Ekspert ds. Składki

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej spółki ubezpieczeniowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ekspert ds. SkładkiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym rozliczaniem składek ubezpieczeniowych w systemach informatycznych;
  • Przygotowanie i implementacja nowatorskich rozwiązań w obszarze rozliczania składki;
  • Optymalizacja procedur i procesów rozliczania składki;
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych i efektywnościowych;
  • Wyjaśnianie niezgodności.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze rozliczeń w branży ubezpieczeniowej;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Inicjatywa w działaniu;
  • Samodzielność;
  • Systematyczność.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie finansowej przy realizacji samodzielnych projektów;
  • Atrakcyjny system benefitów pozapłacowych;
  • Przyjazna atmosfera pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.