Ekspert ds. Rozwoju Systemów Mobilnych - Analityk Biznesowy (T-Mobile Usługi Bankowe)

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy:
Warszawa

Poszukujemy osoby – entuzjasty mobile, która – jako analityk biznesowy, będzie odpowiadała za projekty związane z rozwojem istniejących funkcjonalności oraz wdrażaniem nowych, innowacyjnych i zapewniających przewagę rynkową rozwiązań dla aplikacji mobilnych, wykorzystując najnowsze technologie i koncepcje projektowe. Osoba ta powinna mieć doświadczenie w analizie biznesowej (w tym w przygotowywaniu wymagań, opracowywaniu opisów zmian, odbiorze realizowanych projektów) i zarządzaniu projektami oraz dysponować wiedzą z zakresu rozwiązań mobilnych. Praca obejmuje m.in. zbieranie i uzgadnianie wymagań biznesowych – zarówno przygotowanych autorsko przez analityka, jak i wynikających ze zdefiniowanej strategii rozwoju – z wieloma jednostkami banku (głównie odpowiedzialnymi za produkty oferowane klientom) oraz UX i UI, dlatego istotna jest komunikatywność.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie procesów informatycznych na podstawie zidentyfikowanych wymagań i uzgodnień
  • koordynowanie i projektowanie nowych rozwiązań w systemach mobilnej oraz innych systemach Banku
  • przygotowywanie wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności
  • opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych (UML lub BPMN)
  • znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services)
  • prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji biznesowej realizowanych wdrożeń
  • koordynacja integracji, wdrożenia i testów nowych funkcjonalności
  • współpraca z dostawcami rozwiązań internetowych i mobilnych oraz wewnętrznymi jednostkami Banku

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny - dokumentacja projektowa w języku angielskim)
  • bardzo dobra znajomość rozwiązań i technologii mobilnych (na poziomie użytkownika technologii i podstaw z obszaru możliwości technologii oraz architektury)
  • wiedza o funkcjonowaniu bankowych systemów informatycznych
  • znajomość notacji UML lub BPMN
  • znajomość zagadnień z obszaru tworzenia stron internetowych (HTML, XML, PHP4/5, CSS, JavaScript)
  • doświadczenie we współpracy z kontrahentami zewnętrznymi
  • znajomość obsługi programów narzędziowych: MS Project, MS PowerPoint, MS Word, MS Excel,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych
  • zainteresowanie zagadnieniami z obszaru bankowości tradycyjnej i elektronicznej oraz orientacja w najnowszych trendach związanych z tym zakresem
  • kreatywność oraz niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność analitycznego i biznesowego myślenia
  • dokładność w realizacji powierzanych zadań
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność

Mile widziane doświadczenie:

  • znajomość zagadnień z obszaru tworzenia stron internetowych (HTML, XML, PHP4/5, CSS, JavaScript,)
  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym analityków i programistów
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji analitycznej
  • wsparcie Project Managera od strony analitycznej i strategicznej
  • udział z projekcie tworzenia rozwiązań z obszaru nowoczesnych technologii

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • udział w realizacji unikalnego projektu w branży finansowo telekomunikacyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji oraz możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia pod okiem ekspertów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.