Ekspert ds. rozwoju projektów

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta firmy, która świadczy usługi środowiskowe i ekspertyzy poszukujemy Kandydatów na stanowisko Eksperta ds. rozwoju projektów.

Zakres obowiązków:

  • Praca we Wrocławiu, a w przypadku bezpośrednich kontaktów z klientami, terytorium Polski
  • Budowanie strategii realizacji projektu
  • Zarządzanie relacjami z klientami
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych usług firmy
  • Zbieranie informacji o potrzebach klientów
  • Negocjowanie umów
  • Przygotowywanie budżetu projektu i zebranie zespołu projektowego
  • Nawiązywanie współpracy z firmami w celu realizacji wspólnych projektów
  • Pomoc w budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej firmy
  • Udział w konferencjach i targach branżowych
  • Zdobywanie wiedzy branżowej, zarówno z zakresu działalności firmy jak i jej klientów

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Udział w projektach strategicznych dla Polski
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Wynagrodzenie podstawowe powiększone o premie uzależnioną od efektów pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w branży projektowej (szczególnie cenne w projektowaniu dróg lub kolei) bądź też związane z obsługą środowiskową inwestycji infrastrukturalnych lub energetycznych
  • Komunikatywność, kreatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole, wytrwałość i pewność siebie
  • Doskonała organizacja pracy
  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania, chęć nauki
  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań
  • Znajomość rynku drogowego i kolejowego
  • Prawo jazdy kategorii B

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena