Ekspert ds. Rozwoju Kampanii Online ( SEM )

G Partner Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od 2011 roku zajmujemy się reklamą internetową - oferujemy kompleksowe rozwiązania z obszaru marketingu online dla klientów biznesowych w Polsce i na 6 rynkach zagranicznych.

W G Partner specjalizujemy się w planowaniu strategicznym, skutecznym prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych.

Jeśli chcesz rozwijać się z nami, czekamy na Ciebie w G Partner!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: gpartner.com.pl
na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo oraz przygotowywanie rozwiązań marketingowych
  • Opracowanie strategii z wykorzystaniem Google AdWords
  • Optymalizacja kampanii
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z pozyskanymi Klientami
  • Analiza statystyk

 Wymagania:

  • Doświadczenie w kreowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu strategii marketingowych opartych na indywidualnych potrzebach Klientów
  • Doświadczenie w planowaniu kampanii Google AdWords
  • Znajomość platformy Google Analytics
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w działaniu
  • Otwartość na zmiany
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Model prowizyjny umożliwiający wypracowanie nieograniczonego wynagrodzenia dodatkowego
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, dzięki korzystaniu z indywidualnych programów szkoleniowych przygotowanych i prowadzonych przez Trenerów Google
  • Pracę w środowisku międzynarodowym