Ekspert ds. rozwiązywania problemów

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, wiodącego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ekspert ds. rozwiązywania problemówMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Realizacja projektów optymalizacyjnych Six Sigma, łącznie z narzędziami Lean oraz wdrażanie nowych metod rozwiązywania problemów i optymalizacji procesów
  • Coaching projektów Kaizen, GB i BB
  • Rozwijanie, standaryzacja i nadzór nad metodami rozwiązywania problemów
    (6 Sigma, Kaizen, TRIZ, PM Analiza itd.)
  • Rozwijanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych (Six Sigma –BB, GB, GB Refresher, PM Analiza, TRIZ, 8D, Kaizen, podstawowe narzędzia rozwiązywania problemów)
  • Merytoryczne wsparcie działów i filarów w obszarze metod rozwiązywania problemów
    i optymalizacji procesów

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów (minimum certyfikowany GB) oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i moderowaniu grup
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean
  • Mile widziany certyfikat BB
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dofinansowanie wyżywienia, stołówkę, świeże owoce, bony na święta, fundusz socjalny
  • Dwa dodatkowe dni wolne – Wigilia oraz Sylwester, zniżki na sprzęt AGD
  • Opiekę medyczną Medicover lub Luxmed, możliwość korzystania bezpłatnie z gabinetu lekarskiego na terenie firmy, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.