Ekspert ds. podatków

Michael Page

Oława, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Oławy poszukujemy osoby na nowe stanowisko Eksperta ds. podatków. Jest to nowa, samodzielna rola w strukturze działu finansowego. Osoba w tej roli będzie aktywnym partnerem biznesowym w zakresie doradztwa podatkowego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive. Organizacja jest w okresie dużego wzrostu i budowy nowego zakładu produkcyjnego.

Opis stanowiska

  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
  • identyfikacja obszarów potencjalnego ryzyka podatkoweg i formułowanie rekomendacji podatkowych,
  • interpretowanie przepisów i stanowisk organów podatkowych,
  • udział w postępowaniach podatkowych,
  • weryfikacja oraz udział w przygotowywaniu dokumentacji podatkowej wymaganej przepisami prawa,
  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT, MDR, TP) oraz korekt,
  • weryfikacja oraz udział w przygotowywaniu wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego,
  • inicjowanie wdrażania wewnętrznych procedur w związku ze zmianami prawa podatkowego,
  • przeprowadzanie przeglądów podatkowych,
  • opiniowanie projektów umów za zgodność z przepisami podatkowymi.

Profil kandydata

  • minimum 4-letnie doświadczenie w podobnej roli w firmach doradztwa podatkowego lub w wewnętrznych działach podatkowych,
  • wykształcenie wyższe z zakresów finansów lub ekonomii,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • uprawnienia doradcy podatkowego będą dodatkowym atutem,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • proaktywne nastawienie i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w wymiarze pełnego etatu,
  • wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonego doświadczenia,
  • nowe, rozwojowe stanowisko w strukturach firmy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet Multisport,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • udział w miedzynarodowych projektach.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oława
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page