Ekspert ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1163539

Poszukujemy osoby posługującej się językiem niemieckim (wymagany poziom B1/B2) oraz angielskim.

Nasz klient to jedna  międzynarodowych firm w Krakowie, która cieszy się dużym zainteresowaniem oraz światowej klasy renomą. Poszukujemy osób, które tak jak ta firma mają wysokie cele i ambicje, aby być coraz lepszym każdego dnia.

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, cenisz więź z innymi ludźmi i jesteś gotowy na codzienne podejmowanie nowych wyzwań to jest to idealna praca dla Ciebie!

Praca jest zdalna. Klient oferuje atrakcyjne benefity, a także szkolenia, które zapewnią Ci samorozwój oraz przygotują do pracy ! :)

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała to po więcej informacji zapraszam do kontaktu drogą mailową bądź telefoniczną.

Zapraszam do aplikowania!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy