Ekspert ds. Modelowania Ryzyka Operacyjnego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, jednego z najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych na rynku polskim poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Ekspert ds. Modelowania Ryzyka OperacyjnegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przetwarzanie, analiza i wizualizacja danych;
  • Budowa i utrzymanie modeli oraz programowanie narzędzi wspierających zarządzanie ryzykiem operacyjnym;
  • Projektowanie i wdrażanie innowacyjnych narzędzi do modelowania i monitorowania ryzyka;
  • Dokumentowanie modeli oraz procedur.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, metody ilościowe, statystyka, ekonometria, informatyka, data science);
  • Wiedza dotycząca budowy modeli statystycznych;
  • Znajomość języka SQL;
  • Kilkuletnie doświadczenie w kodowaniu w języku Python lub SAS 4GL;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w instytucji finansowej – mile widziane.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej;
  • Szerokie możliwości rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.