Hotels Global Investments Group Sp. z o.o.

W związku z rozwojem poszukujemy energicznej osoby na stanowisko:

Ekspert ds. marketingu

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • budowanie wizerunku marki ośrodka medycznego
  • współpraca z agencją reklamową i podwykonawcami
  • zarządzanie stroną internetową
  • zarządzanie działaniami informacyjnymi w sieci
  • zarządzanie wszelkimi działaniami marketingowymi
  • bezpośrednia podległość pod Zarząd firmy

Oferujemy:

  • zawodową realizację na samodzielnym stanowisku pracy
  • możliwości rozwoju i zbudowania zespołu
  • satysfakcję z wykonywanej pracy
  • pracę w przyjaznym miejscu

Poszukujemy osoby posiadającej:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w marketingu na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad SEO
  • znajomość promocji w Internecie (adwords, kampanie facebook, display)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • bardzo dobrą organizację czasu pracy
  • zdolności analityczne
  • zaangażowanie i chęć rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.