Opis stanowiska pracy

9-12-53347

Dla międzynarodowej firmy z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Eksperta ds. L&D, odpowiedzialnego za obszar finansów. Osoba na tym stanowisku będzie raportowała do Dyrektora Centrum oraz w ramach globalnej struktury HR.

Zakres zadań:
- identyfikacja zapotrzebowania na kompetencje i umiejętności na poziomie globalnym w obszarze finansów.
- przegląd i aktualizacja opisów stanowisk w wyznaczonych obszarach.
- rozwój, ocena i wdrażanie globalnej strategii dotyczącej rozwoju określonych umiejętności i kompetencji w obszarze procesów/zespołów finansowych.
- monitorowanie efektywności szkoleń.
- administrowanie, przegląd i aktualizacja globalnych programów learningowych w obszarze Finansów oraz kontrola budżetu.
- zarządzanie kontraktami z dostawcami treści learningowych oraz e-learningowych.
- bliska współpraca z Globalnym Zespołem HR.

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w obszarze związanym z learningiem zdobyte w międzynarodowej organizacji.
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
- doświadczenie w pracy z systemem HR oraz platformą e-learningową.
- wykształcenie wyższe (mile widziane: Finanse, Księgowość, Ekonomia)
- rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz proaktywność i samodzielność w działaniu.

Korzyści:
- możliwość rozwoju zawodowego.
- szkolenia wewnętrzne.
- konkurencyjny pakiet benefitów.
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz roczny bonus finansowy.
- elastyczne godziny pracy.
- nowoczesne biuro w centrum miasta.

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Kontrola jakości