ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ekspert ds. księgowości

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Aktywne uczestniczenie w zmianach i procesach ciągłego doskonalenia w firmie
  • Benefity: Prywatna opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, wsparcie aktywności sportowych, bonus roczny
  • Projekty CSR

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub technikum/ liceum ekonomiczne
  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata oraz w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność prowadzenia pełnej księgowości międzynarodowej
  • Znajomość standardów IFRS
  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1/B2
  • Umiejętność swobodnego poruszania się po systemach ERP np. SAP
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, ustalania priorytetów, orientacja na cele i zadania, zaangażowanie

Zadania:

  • Księgowanie faktur i innych dokumentów
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP
  • Prowadzenie i kontrola rozliczeń międzyokresowych, zakładanie rezerw
  • Uzgadnianie sald kont bilansowych
  • Kontrola ruchów magazynowych i zapisów na kontach magazynowych
  • Uzgadnianie transakcji pomiędzy spółkami
  • Aktywny udział w przygotowaniu comiesięcznych deklaracji podatkowych: VAT-7, VAT-UE, JPK
  • Przygotowywanie sprawozdań wymaganych przez GUS i NBP
  • Realizacja wytycznych audytu wewnętrznego

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy