Ekspert ds. komunikacji i PR

HRO Personnel

Kraków, małopolskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Ekspert ds. komunikacji i PR (Shared Service Center)

Miejsce pracy: Kraków

Główne obszary odpowiedzialności:

Tworzenie strategii komunikacyjnych wewnątrz firmy oraz na zewnątrz oraz planowanie rocznego budżetu,

Wspomaganie line management w rozwoju kompetencji komunikacyjnych,

Odpowiedzialność za zarządzanie wewnętrznymi kanałami komunikacyjnymi,

Wsparcie pracowników poprzez efektywną komunikację, która maksymalizuje zaangażowanie pracowników w transformację biznesową i inicjatywy (w tym komunikację kryzysową)

Przygotowywanie i wdrażanie strategii komunikacyjnych tak aby zaangażować pracowników, w zgodzie z celami i zadaniami firmy.

Pomiar i analiza statusu zaangażowania pracowników (Climate Survey), prowadzenie i planowanie działań łagodzących ewentualnie problemy i konflikty w firmie

Planowanie i zarządzanie programem społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) obejmującym takie działania, jak wolontariat pracowniczy, profilaktyka zdrowotna, świadomość bezpieczeństwa, odpowiedzialna konsumpcja itp.

Organizacja wydarzeń społecznych (np. karnawał, przyjęcia świąteczne) oraz bardziej formalnych wydarzeń (leadership meeting, quarterly reviews, annual meetings)

Dbanie o jakość wykonywanych zadań.

Wymagania:

Licencjat lub magister komunikacji, języka angielskiego, public relations, dziennikarstwa lub pokrewnej dyscypliny

Minimum 2 lata doświadczenia w budowaniu strategii komunikacyjnych dla międzynarodowych firm

Doświadczenie w zarządzaniu małymi zespołami

Bardzo dobra znajomość zasad komunikacji, metodologii i narzędzi

Znajomość zasad projektowania graficznego

Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne - zarówno pisemne, jak i werbalne po angielsku, mocne umiejętności redagowania i korekty. Umiejętność pisania urzekających historii.

Elastyczny, umiejętność pracy od presją czasu,

Umiejętność efektywnej pracy i budowania relacji na wszystkich poziomach w organizacji

„Gracz drużynowy” zdolny do współpracy z innymi i przez innych

Wiedza biznesowa i zrozumienie problemów organizacyjnych wyzwań

Znajomość podejść do zarządzania projektami, narzędzi i faz cyklu życia projektu

Doświadczenie w zarządzaniu zmianami i zarządzaniu projektami jako atut

Oferujemy:

Stabilną pracę w profesjonalnym i młodym zespole,

Atrakcyjne ścieżki kariery w międzynarodowej organizacji,

Ciekawy zakres obowiązków,

Prywatna opieka zdrowotna, świadczenia pracownicze.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.