Ekspert ds. kadr

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Serdecznie zapraszam do aplikowania osoby doświadczone w pracy na samodzielnym stanowisku z obszaru kadr, doświadczone w pracy w międzynarodowym środowisku.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest polska organizacja działająca na terenie Europy, zatrudniająca pracowników w Polsce i za granicą.

Lokalizacja biura to południowa część Warszawy (na granicy z Piasecznem).

Opis stanowiska

  • zarządzanie procesami kadrowymi w organizacji;
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej, wsparcie merytoryczne pracowników;
  • współpraca z dostawcami usług kadrowo-płacowych;
  • odpowiedzialność za prawidłowe rozliczanie benefitów pracowniczych.

Profil kandydata

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowym w międzynarodowej organizacji;
  • aktualna znajomość przepisów prawa pracy;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).

Oferujemy

  • praca w modelu hybrydowym - 2 dni z domu, 3 dni z biura;
  • lokalizacja biura to południowa część Warszawy;
  • praca z międzynarodowymi partnerami;
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page