Ekspert ds. innowacyjnego produktu

ManpowerGroup

Legnica, dolnośląskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Legnica

Podstawowe zadania realizowane na stanowisku:

  • :normal;background:white'>Pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z regionalnymi oddziałami organizacji
  • Profesjonalna obsługa klientów według standardów firmy
  • Prowadzenie i systematyczna aktualizacja raportów

Wymagania:

  • Nastawienie na realizację celu
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność planowania zadań
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność kilka godzin w tygodniu

Oferujemy:

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.