Ekspert ds. Finansowania Handlu

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jeżeli jesteś osobą, która:
  • zna produkty finansowania handlu takie jak faktoring, faktoring odwrotny (znajomość gwarancji bankowych i akredytyw będzie dodatkowym atutem);
  • posiada minimum trzyletnie doświadczenie w bezpośredniej lub pośredniej sprzedaży produktów finansowania handlu;
  • potrafi nawiązywać i budować długofalowe relacje biznesowe;
  • cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi (w tym umiejętnościami perswazji i negocjacji);
  • realizuje wyznaczane cele i jest nastawiona na współpracę z zarówno z kolegami z zespołu, jak i Doradcami Klienta Biznesowego zatrudnionymi w jednostkach sprzedażowych
  • z szacunkiem dla rozmówcy, w uprzejmy i klarowny sposób przestawia swoje argumenty;
  • posługuje się pakietem MS Office (Word, Excel i PowerPoint);
  • wykonuje swoje obowiązki z dbałością o wysoką jakość pracy.

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:
  • badaniu potrzeb Klientów oraz skutecznym rekomendowaniu Klientom produktów finansowania handlu;
  • współpracy z Doradcami Klienta biznesowego w jednostkach sprzedażowych oraz wspieraniu ich w zarządzaniu portfelem klientów korporacyjnych w zakresie oferowania produktów finansowania handlu;
  • realizacji założonych planów sprzedażowych oraz przychodowych na powierzonym sobie obszarze;
  • aktywnym udziale w procesowaniu nowych transakcji finansowania handlu ;
  • dbałości o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta zgodnie z oczekiwaniami Banku.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • praca w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.