Ekspert ds. Budowlanych

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Szukamy pełnej zaangażowania osoby, która chce rozwijać się w dziale budowlanym. Jeśli to ty - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy handlowej szukamy pełnego pasji i zaangażowania Kandydata na stanowisko Eksperta ds. Budowlanych.

Opis stanowiska

  • Nadzór i koordynacja nowych realizacji oraz generalnych remontów w obszarze magazynów,
  • Sporządzanie kompletnej dokumentacji formalno-technicznej, pozyskiwanie wymaganych pozwoleń dotyczących budowy,
  • Nadzór nad harmonogramem prac oraz budżetem, zgodnością realizacji pod kątem technicznym i formalnym,
  • Dbanie o relacje z wykonawcami, podwykonawcami, dostawcami i innymi partnerami biznesowymi, prowadzenie negocjacji z generalnymi wykonawcami,
  • Prowadzenie odbiorów częściowych oraz końcowych realizowanych inwestycji,
  • Kontrola realizacji na terenie całej Polski.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w prowadzeniu i organizacji procesów inwestycyjnych,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego oraz przepisów Ppoż.,
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office,
  • Nastawienie na pracę w zespole, komunikatywność,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego bądź niemieckiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Pełne wdrożenie oraz szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje,
  • Szeroki pakiet benefitów zawierający bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów, dużą samodzielność w działaniu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page