Ekspert ds. Bezpieczeństwa Elektronicznego

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla jednego z największych Banków zatrudniający ok. 6 000 pracowników poszukujemy osób z eksperckim doświadczniem z obszaru bezpieczeństwa sieci systemów i aplikacji.

Zakres Obowiązków:

• przeprowadzanie analiz, kontroli i testów bezpieczeństwa aplikacji i systemów bankowych oraz raportowanie ich wyników;

• projektowanie i wdrażanie mechanizmów bezpieczeństwa bankowości elektronicznej po stronie banku i użytkowników końcowych;

• proponowanie i nadzór merytorycznych wdrożeń rozwiązań minimalizujących zidentyfikowane słabości zabezpieczeń;

• udział i wsparcie prowadzonych w Banku projektów w zakresie opiniowania pod kątem bezpieczeństwa proponowanych rozwiązań informatycznych oraz proponowania adekwatnych środków i metod zabezpieczeń;

• przygotowywanie i aktualizowanie technicznych standardów i wytycznych bezpieczeństwa IT.

Wymagania:

• doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT;

• doświadczenie w przeprowadzaniu testów i kontroli bezpieczeństwa systemów, sieci i aplikacji (głównie webowych);

• interesuje się tematyką bezpieczeństwa systemów, aplikacji i sieci;

• wiedza z obszaru ataków na aplikacje webowe systemy i sposoby przeciwdziałania;

• samodzielność, pomysłowość, sumienność i nastawiona na kreatywne/nieszablonowe rozwiązania problemów;

• dobrze zna aspekty bezpieczeństwa systemu Linux lub MS Windows;

• jest gotowa na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy;

• zna zasady działania złośliwego oprogramowania celowanego w użytkowników bankowości elektronicznej oraz metod wykrywania/przeciwdziałania (mile widziane);

• zna JavaScript, posiada doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi, doświadczenie w przeprowadzaniu testów bezpieczeństwa aplikacji mobilnych, doświadczenie w zakresie audytu/kontroli bezpieczeństwa IT (jako dodatkowe atuty).

Oferujemy:

• umowę o pracę;

• pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;

• realny i widoczny wpływ na kształt i bezpieczeństwo nowych innowacyjnych usług i systemów;

• interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii;

• szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

• udział w ciekawych projektach;

• wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;

• dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.