Ekspert ds. Automatyzacji

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1138574

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Tworzenie optymalnych rozwiązań automatyzujących
  • Usprawnianie procesów z wykorzystaniem automatyzacji
  • Doradzanie w zakresie możliwości oraz wykonalności automatyzacji w obszarze utrzymania usług
  • Budowanie systemów i narzędzi wspierających automatyzację
  • Kreowanie standardów automatyzacji

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu automatyzacji w dużej organizacji
  • Doświadczenie w przetwarzaniu dużych zbiorów danych
  • Wykształcenie wyższe z obszaru Telco lub IT
  • Bardzo dobra znajomość ITIL w praktyce
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z automatyzacją i robotyzacją procesów biznesowych
  • Umiejętność programowania w języku Java / Python / R
  • Bardzo dobra znajomość następujących technologii: Oracle, ELK, Hadoop, Spark, Splunk
  • Znajomość języka angielskiego min. B2/C1
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu
  • Wysoki poziom kreatywności i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland