Ekspedient/ka w markecie spożywczym

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 0013227
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • Miła obsługa Klientów,
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Wykładanie towaru na półki,
  • Dbanie o czystość w sklepie.

Oczekiwania:

  • Oczekujemy ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - jest to warunek konieczny.
  • Gotowość i chęci do pracy,
  • Dyspozycyjność.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w godzinach otwarcia sklepu,
  • Miła atmosfera pracy.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.