Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Ekspedient/ka- okolice Ogrodów

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Z naszej strony zapewniamy:
- szybki zarobek
- cotygodniowe wynagrodzenie w każdy piątek (TYLKO U NAS)
- umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę dla osób zainteresowanych
- atrakcyjną stawkę godzinową 17zł/h
- darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej,
- możliwość dopasowania godzin do zajęć na uczelni czy innej pracy. Za pomocą panelu pracownika wybieramy dni i godziny, które nas interesują. Nie narzucamy grafiku! Dowolne godziny pracy!
- miłą atmosferę (dbamy o każdego pracownika indywidualnie)
- zatrudnienie w ciągu 10 minut

Do obowiązków należy:
-realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy
- obsługa terminala kart płatniczych

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ BEZPOŚREDNIO DO SIEDZIBY BIURA: adres: FALLWORK ul. TOWAROWA 35,pietro 5, budynek Delta- na przeciwko dworca PKP

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.
Proszę o dołącznie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231)

Wymagania

Wymagamy jedynie:
- dyspozycyjności, chęci do pracy w godzinach późno popołudniowych
- ks. sanepid (zwrot 80zł za wyrobienie) +orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Inne , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Praca dla studenta , Praca Obsługa klienta