EHS Manager - Międzynarodowy Holding Produkcyjny

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kreowanie polityki BHP.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego holdingu działającego głównie w branży produkcyjnej, w związku z rozwojem zakładu szukamy osoby na stanowisko EHS Managher-a, która będzie raportować bezpośrednio do Plant managera, a pośrednio współpracować będzie z Global EHS Manager-em.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii BHP zgodnej z obowiązującym stanem prawnym i wymaganiami firmy
  • Analizowanie stanu bezpieczeństwa pracy w zakładzie, proponowanie i wprowadzanie zmian mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy
  • Zarządzanie zespołem BHP
  • Przeprowadzanie postępowania powypadkowego oraz nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych z zakresu BHP oraz krzyżowo w innych zakładach grupy
  • Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników
  • Opiniowanie pod względem BHP modernizacji oraz inwestycji
  • Przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
  • Tworzenie polityki środowiskowych związanych ze zmniejszeniem emisji, oraz energii
  • Współpraca z organami Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Profil kandydata

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego w zakresie BHP, Inżynierii/Ochrony Środowiska
  • Znajomości prawa pracy i aktualnych przepisów BHP
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
  • Znajomość norm ISO 14001; 18001 oraz rozporządzeń OHSAS i REACH
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności priorytetyzowania zadań
  • Dobrej współpracy w zespole

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page