EHS / BHP Manager - Międzynarodowa firma produkcyjna

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie zarządzała aktywnościami, operacjami i strategią działu EHS.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacji, będąca częścią globalnej grupy posiadająca zakłady produkcyjne na całym świecie z branży Home Security. Do nowego zakładu produkcyjnego na terenie Polski poszukujemy osoby na stanowisko EHS Mnager. Osoba ta będzie odpowiedzialna za realizowanie polityki firmy dotyczącej BHP.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie oraz nadzór nad procedurami BHP
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z wewnętrznymi standardami i obowiązującymi wymaganiami prawnymi
  • Przeprowadzanie analizy bezpieczeństwa pracy według stanowisk
  • Cykliczne raportowanie stanu bezpieczeństwa (analiza ilości, rodzajów i przyczyn nieprawidłowości w zakresie BHP i ochrony środowiska)
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i ochrony środowiska
  • Zarządzanie środowiskiem pracy w rozumieniu EHS Lega
  • Budowanie świadomości bezpieczeństwa wśród pracowników

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP
  • Min 3 lata doświadczenia w dziedzinie BHP i Ochrony środowiska w pracy w zakładzie produkcyjnym - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm ISO 14001 i OHSAS 18001
  • Znajomość zagrożeń chemicznych
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Prace w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet świadczeń socjalnych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page