eCRM Marketing Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej sieci handlowej z branży beauty, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

eCRM Marketing SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowanie spójnych ofert promocyjnych do komunikacji eCRM skierowanych do stałych klientów marki z uwzględnieniem personalizacji ofert dopasowanych do celów każdego segmentu klientów

  • Przygotowanie planu działań eCRM pod kątem spełnienia konkretnych KPI, które są wyznaczone, jako cele na daną kampanię/dany czas lub w ramach działań ad hoc

  • Przygotowanie planu testów (testy ofert, testy layoutów, testy nagłówków, testy dopasowania ofert do segmentów)

  • Koordynacja pracy osoby odpowiedzialnej za przygotowanie briefów, forecastów i wdrażanie ofert

  • Ujednolicenie ofert i komunikacji digital dla kanału Retail i Internet

  • Przygotowanie i wdrożenie wspólnie z działem analiz segmentacji klientów online i mixed

  • Przygotowanie i wdrożenie omnichannel kontakt planu w ramach komunikacji digitalowej (NLT, facebook, chatbot, inne)

  • Wsparcie Specjalistów CRM w działaniach eCRM w ramach różnych projektów

  • Koordynacja i optymalizacja Newsletterów Automatycznych

  • Analiza i prezentacja wyników oraz wniosków z kampanii

  • Wsparcie Managera przy ujednolicaniu procesów i ofert w ramach różnych rynków, a także przy dodatkowych projektach

Wymagania:

  • Min 3-4 lata doświadczenia na podobnym staowisku w firmie działającej w omnichannel

  • Doświadczenie w doborze mediów, targetowania klientów oraz w dopasowywaniu ofert i komunikacji z klientami

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie oraz doświadczenie w pracy na kilku rynkach

  • Dobra organizacja pracy i zarządzania czasem

Oferujemy:

  • Znaczny wpływ na rozwój powierzonego obszaru

  • Ciekawe projekty i ciągły rozwój kompetencji

  • Wspólne świętowanie dużych i małych sukcesów

  • Pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Kartę podarunkową na święta

  • I najważniejsze - atmosferę Zaufania, Odpowiedzialności, Współpracy i Uznania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.