E-marketing planner / Buyer

MTR Media Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • samodzielne planowanie oraz zakup internetowych kampanii reklamowych (w tym także w modelu programatycznym)
  • współudział w opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji marketingowej dla różnych marek,
  • aktywne uczestnictwo w pracach przy tworzeniu nowych projektów

Pasujesz do nas, jeśli posiadasz:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej, sieci reklamy internetowej, etc.
  • znajomość rynku reklamy internetowej (SEM i SM) i sposobów optymalizacji kampanii reklamowych
  • doświadczenie w samodzielnym zakupie kampanii w oparciu o Google oraz platformy programmatic buying
  • doświadczenie w realizacji kampanii mobile
  • znajomość Google Analytics
  • doświadczenie w tworzeniu media planów oraz raportów
  • dodatkowym atutem będą certyfikaty Google, DIMAQ oraz znajomość DV360

Korzyści z pracy z nami:

  • wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i zaangażowania
  • dużo samodzielności i możliwości rozwoju zawodowego
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • stabilne zatrudnienie
  • doświadczony zespół czasem dzielący się swoją wiedzą ;)

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa MTR Media działa na rynku od 1995 roku, jesteśmy więc ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja