E-commerce Specialist - Staż

KarmimyPsiaki.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Internetowy Sklep KarmimyPsiaki.pl rośnie w siłę, dlatego poszukujemy E-commerce Specialist!

To dzięki Tobie powstanie wiele promocji, wyprzedaży i akcji specjalnych. To dzięki Tobie wielu Klientów ponownie skorzysta ze sklepu. Będziesz mieć dużo ciekawych wyzwań! Będziesz częścią najlepiej ocenianego sklepu zoologicznego w Polsce wg. Opineo!

Zostaniesz solidnie przeszkolony i wdrożony w wiele aspektów sklepu ponieważ po stażu będziemy chcieli Cię zatrudnić.

Będziesz między innymi:

  • Wprowadzać produkty do platformy Magento
  • Kontaktować się z dostawcami, kurierami, księgowością
  • Wprowadzać promocje i wyprzedaże
  • Dbanie o aktualność i poprawność opisów produktów

i wiele innych działań, dzięki którym poznasz funkcjonowanie sklepu e-commerce.

Wymagania:

Z Twojej strony:

  • Lubisz poznawać nowe technologie
  • Jesteś dobrze zorganizowana/-y i samodzielny
  • Jesteś miłośnikiem Psiaków
  • Uwielbiasz być zaangażowana/-y w projekt, który wykonujesz
  • Chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy
  • Radzisz sobie pod presją sytuacji
  • Masz prawo jazdy

Z naszej strony:

  • Szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%
  • Praca w szybko rozwijającym się sklepie
  • Możliwośc angażowania się w akcje Fundacji
  • Normalnego przełożonego, z którym zawsze można porozmawiać.

Prezentacja firmy

Należymy do Fundacji Sarigato, autora największej w Polsce internetowej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa