E-commerce Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Nadarzyn, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednogo z naszych klientów obecnie poszukujemy:

E-commerce SpecialistMiejsce pracy: Nadarzyn

Zadania:

  • Rozwój sklepu internetowego.
  • Zarządzanie treściami w sklepie internetowym oraz na stronie internetowej.
  • Bieżąca analiza ruchu na stronach połączona z raportowaniem sprzedaży.
  • Kreowanie w prowadzeniu serwisu www i działań e-commerce.
  • Tworzenie rozwiązań w celu maksymalizacji budżetów marketingowych.
  • Weryfikacja, analiza, rekomendacje i zmiany: struktury, contentu, nawigacji w witrynie.
  • Dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w kanałach sprzedaży, analizowanie działań konkurencji.
  • Tworzenie promocji, wyprzedaży, pakietów łączonych oraz innych elementów tworzenia oferty, kampanii marketingowych - zgodnie z przyjętymi kryteriami.
  • Identyfikacja nowych trendów, monitorowanie rynku, analiza i proponowanie nowych rozwiązań w zakresie rozwoju kanału internetowego.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w ecommerce.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu strony internetowej oraz sklepu internetowego.
  • Dokładności i staranności przy wykonywaniu zadań.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności analitycznego myślenia.
  • Zaangażowania, sumienności oraz pomysłowości.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Kreatywność oraz inicjatywa
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na cały etat.
  • Pracę w przyjaznym i energicznym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach.
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.