E-commerce Project Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta – prężnie dzialającej firmy posiadającej szeroki asortyment z obszaru leków, suplementów diety, kosmetyków i pokrewnych, która jest jednym z liderów na rynku, a jednocześnie posada prężnie działającą platformę e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

E-commerce Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • koordynacja projektów między działowych wewnątrz organizacji
  • rozwój projektów R&D w obszarze telemedycyny
  • współpraca z innymi podmiotami branży e-commerce w ramach budowania nowych rozwiązań technologicznych dla Pacjenta
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (m.in. z placówkami medycznymi)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min 1-2 lata doświadczenia na nalogicznym stanowisku związanym z koordynowaniem projektów e-commerce
  • znajomośś metodologii zarządzania projektami (potwierdzonej certyfikatem)
  • ogólna wiedzy w zakresie e-commerce
  • wysoce rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • dobrej organizacji pracy
  • systematyczności w działaniu
  • odpowiedzialności za prowadzone projekty

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w sprzyjającym środowisku oraz dynamicznie rozwijającej się, stabilnej organizacji
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
  • ulubione miejsce pracy - firma od kilku lat otrzymuje tytuł pracodawcy roku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.