E - commerce Project Manager Magento (m/f)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem oraz wdrożeniem innowacyjnego w branży rozwiązania e-commerce dla B2B i B2C poszukujemy doświadczonej, samodzielnej i proaktywnej osoby na stanowisko E-commerce Project Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie i rozwój platformy e-commerce, jej sprawne funkcjonowanie i promocję oraz realizację celów sprzedażowych w kanale e-commerce.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z sektora budowlanego - lider w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i przeprowadzenie procesu wdrożenia platformy e-commerce (opartej na Magento 2) we współpracy z centralą i partnerami zewnętrznymi
  • Opracowanie strategii rozwoju platformy, nadzór nad realizacją, testami, uruchomieniem oraz rozwojem nowych funkcjonalności
  • Tworzenie i rozwój strategii sprzedaży w kanale omnichannel, zdefiniowanie celów i wskaźników biznesowych
  • Analiza potrzeb i zachowań zakupowych klientów, definiowanie ich oczekiwań w zakresie wdrażanych rozwiązań, analiza i ocena efektów wprowadzanych zmian
  • Prowadzenie działań marketingowych, komunikowanie nowych funkcjonalności, oferty handlowej, działań sprzedażowych i komunikacji z klientami B2B i B2C
  • Optymalizacja konwersji, monitorowanie i raportowanie sprzedaży w kanale e-commerce
  • Opracowanie standardów współpracy z kontrahentami i ich egzekwowanie, wdrożenie i bieżące szkolenie dostawców w zakresie wykorzystania platformy e-commerce

Profil kandydata

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność przekazywania wiedzy i prowadzenia prezentacji dla osób o różnym poziomie wiedzy z zakresu e-commerce i na różnych szczeblach w organizacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i poparte sukcesami doświadczenie we wdrożeniu lub rozwoju platformy e-commerce, doświadczenie z Magento wymagane
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w e-commerce (zarządzanie produktem i sprzedażą)
  • Doświadczenie w e-commerce B2B będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość różnych kanałów marketingu internetowego
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy i terminowego dostarczania wyników
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej znanych organizacji w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów dodatkowych
  • Realny wpływ na kształtowanie i rozwój obszaru e-commerce w międzynarodowej organizacji, udział w międzynarodowych projektach i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Realne możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • Pracę w ambitnym, entuzjastycznym zespole, w przyjaznej i twórczej atmosferze

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie