Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży produktów w kanałach własnych e-commerce
  • Planowanie i wdrażanie projektów związanych z rozwojem kanałów e-commerce dla klientów B2B oraz B2C
  • Efektywne zarządzanie budżetem promocyjnym
  • Kreowanie, planowanie i wdrażanie akcji sprzedażowych – ścisła współpraca z działem marketingu i sprzedaży
  • Współpraca z działem sprzedaży w działaniach związanych z polityką handlowo-promocyjną
  • Realizacja targetów sprzedażowych
  • Monitoring skuteczności kampanii performance marketingowych w oparciu o przyjęte mierniki KPI
  • Kontrola kosztów w ramach zatwierdzonego planu budżetowego
  • Współpraca z podwykonawcami odpowiedzialnymi za efektywne działanie e-commerce
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z inwestorem finansowym o wieloletnim doświadczeniu inwestycyjnym
  • Konkurencyjne warunki finansowe
  • Stabilność zatrudnienia
  • Dużą samodzielność w działaniu

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu e-commerce na podobnym stanowisku – 5 lat
  • Praktyczna wiedza nt. kanałów marketingu online i e-commerce
  • Praktyczna wiedza z zakresu analityki internetowej oraz narzędzi do testowania A/B
  • Doświadczenie w kreowaniu multi kanałowych doświadczeń klienta, wsparcie sprzedaży kanałowej
  • Wiedza i doświadczenie dotyczące internetowych punktów kontaktowych konsumentów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, kreatywność, efektywność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce