e-commerce manager

Red Bird Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

do rozwijania sprzedaży internetowej w Polsce, Czechach i Słowacji.

Wymagania:

  • biegły angielski
  • znajomość branży turystycznej, sportowej,
  • Biegłe posługiwanie się excelem, analiza danych
  • doświadczenie w sprzedaży online, zarządzanie treścią przez CMS
  • prawo jazdy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie i rozwijanie 7 sklepów internetowych pracujący na silniku IAI.

Będzie zarządzała ok. 3 tys produktów w co najmniej dwóch językach.

Będzie odpowiedzialna za współpracę z agencją interaktywną, wydawcami afiliate, współpracownikami zewnętrznymi.

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę z międzynarodowymi markami obecnymi na całym świecie.
  • Kameralny zespół zorientowany na wyniki.
  • Pracę w systemie "work smart not hard"
  • Adekwatne do wyników wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Łódzka firma zajmująca się importem, produkcją i dystrybucją mark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media