E-commerce Manager

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - sklepu Fashion - poszukujemy osoby na stanowisko:

E-commerce ManagerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Zarządzanie sprzedażą, realizacja planów budżetowych
  • Kierowanie podległym zespołem
  • Rozbudowa i optymalizacja strategii sprzedaży online
  • Systematyczne zwiększanie udziału internetowych kanałów sprzedaży
  • Tworzenie planów sprzedaży online
  • Poszukiwanie metod ulepszenia i optymalizacji funkcjonowania rozwiązań e-commerce
  • Prowadzenie i analiza kampanii online, w tym współpraca z podwykonawcami w ramach prowadzonych akcji marketingowych

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w branży e-commerce (mile widziane w branży Fashion/ Retail)
  • Doświadczenie w roli managerskiej związanej z kierowaniem zespołem
  • Umiejętność pracy na liczbach/KPI
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi e-commerce
  • Analityczne myślenie

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów oraz dużą decyzyjność
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.