E- commerce Manager- Warszawa

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest firma z branży Fashion. W związku z intensywnym rozowjem obszaru E- commerce poszukujemy osoby na stanowisko:

E- commerce Manager- WarszawaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • zarządzanie procesami sprzedaży internetowej
  • optymalizacja procesów zakupowych w Internecie
  • analiza konkurencji
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • realizacja i zarządzanie budżetami sprzedażowymi
  • zrządzanie pracą podległego zespołu

Wymagania:

  • min. 2- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerski w obszarze E- commerce
  • biegła znajomość narzędzi do realizacji działań w zakresie E- commerce
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia, znajomość wskaźników sprzedażowych

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • samodzielność w pracy
  • udział w globalnych projektach marketingowych/ e- commerce
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ inne formy zatrudnienia dopuszczalne
  • narzędzia niezbędne do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.