E-commerce manager Gniezno

Bezokularow.pl S.A.

62-200 Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Bezokularow.pl – firma e-commerce sprzedająca okulary oraz soczewki kontaktowe on-line poszukuje pełnego chęci do pracy e-commerce managera. Chcesz dołączyć do młodego zespołu dynamicznie rozwijającej się firmy? Zapraszamy do nas!

E-commerce manager

Miejsce pracy: Gniezno
Pełny etat

Czy jesteś osobą, która jest pracowita, dokładna i sumienna? To miejsce dla Ciebie.

Chcesz być wsparciem w energicznym i młodym zespole w firmie e-commerce? To miejsce dla Ciebie.

Obowiązki, jak przed Tobą stoją:

  • pomoc i wsparcie w bieżącej pracy sklepu internetowego,
  • obsługa CMS sklepu oraz tworzenie treści sklepu internetowego,
  • wprowadzanie towaru do sklepu – tworzenie pełnych kartotek towarowych,
  • zarządzanie sprzedażą na aukcjach internetowych i kompleksowe tworzenie ofert,
  • współpraca przy wprowadzaniu nowych produktów i akcji promocyjnych (duża kreatywność w tym obszarze),
  • współpraca z działem rozwoju platformy e-commerce, innymi działami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi partnerami,
  • analizę rynku i konkurencji,
  • wyciąganie wniosków z danych i umiejętność implementacji zaobserwowanych prawidłowości.

Wymagania

Jeżeli jesteś chętny do pracy – świetnie! Z naszej perspektywy mile widziane jest także:

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze e-commerce,
  • dobra znajomość rynku e-commerce oraz narzędzi sprzedażowych,
  • znajomość zagadnień e-commerce, również od strony technicznej,
  • mile widziana praktyczna wiedzy z zakresu: Google Analytics, Google Search Console, E-mail Marketing, Social Marketing, Marketing Automation,
  • umiejętność prostej obróbki grafiki będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność w działaniu oraz kreatywność.

Prezentacja firmy

Bezokularow.pl - jedna z czołowych firm w Polsce oferująca soczew... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie