E-Commerce Key Account Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Firma co roku notuje ponad 50% wzrosty sprzedaży w kanale e-commerce (zewnętrzne sklepy internetowe, bez własnego e-commerce) i w związku z tym poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. E-Commerce

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rodzinna firma z branży wyposażenia wnętrz z ponad 30-letnią tradycją. Produkty firmy wyróżniają się na rynku nowoczesnym designem, estetyką i jakością wykonania oraz są doceniane przez wielu architektów i projektantów.

Opis stanowiska

  • Bieżąca współpraca i rozwijanie relacji z partnerskimi sklepami internetowymi
  • Dbałość o jakość i atrakcyjność contentu w sklepach internetowych (regularny content check, wyłapywanie i korygowanie błędów, aktualizacja contentu)
  • Publikacja i konfiguracja bannerów, listingów produktowych, rekomendacji produktowych
  • Monitorowanie działań sprzedażowo-marketingowych i promocyjnych
  • w kanale e-commerce oraz porównywanie ich z sytuacją na rynku
  • Przedstawianie rekomendacji mających na celu wzrost konwersji i sprzedaży w sklepach partnerskich
  • Analiza danych i wyciąganie z nich wniosków
  • Bliska współpraca z działem Marketingu, Produktu oraz Szefem Sprzedaży

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub status absolwenta / studenta kierunków związanych z online marketingiem/e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne oraz dokładność i skrupulatność
  • Chęć do rozwoju i poszerzania swoich kompetencji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w perspektywicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej bądź w modelu hybrydowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page