E-commerce Director

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych z branży fashion. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

E-commerce DirectorMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za strategię rozwoju polityki marketingowej firmy w kanale online
  • Zdefiniowanie krótko i długookresowych działań e-marketingowych mających na celu optymalizację wykorzystywanych narzędzi
  • Zarządzanie budżetem oraz kampaniami e-commerce
  • Bieżący monitoring oraz analiza afektywności podejmowanych działań
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę jakości funkcjonowania platformy e-commerce oraz zwiększenia sprzedaży
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • Skuteczne zarządzenie kilkunastoosobowym zespołem

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim odpowiadającym za strategię i performance sklepu internetowego (optymalnie branża fashion)
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google AdWords, Email marketing, Marketing automation, SEO/SEM, Social Marketing
  • Praktyczna znajomość zasad tworzenia i wdrażania strategii marketingowej w Internecie
  • Doświadczenie w prowadzeniu wysokobudżetowych kampanii online
  • Umiejętność mierzenia ROI i skuteczności działań marketingowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do częstego podróżowania (PL + EU)

Oferujemy:

  • Pracę w jednym z najbardziej rozpoznawalnych oraz dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.