dzienny opiekun w prywatnym przedszkolu na Woli

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94, Lauder-Morasha

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94, Lauder-Morasha
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Wawelberga
Nr domu: 10
Kod pocztowy: 01-188
Telefon: 22 862 63 30
Email: sekretariat@lauder-morasha.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-10-29
Termin składania dokumentów: 2019-11-15
Opis oferty pracy:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko DZIENNEGO OPIEKUNA nad dziećmi do lat 3 w prywatnym przedszkolu na Woli.

Wymagania:

- kwalifikacje pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego albo ukończenie studiów podyplomowych na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza,

- albo udokumentowana praca z dziećmi w wieku do lat 3 przez okres co najmniej 12 miesięcy,

- komunikatywność, kreatywność i cierpliwość,

Zakres obowiązków:

 - zapewnienie właściwej opieki pielęgnacyjnej i edukacyjnej dzieciom do lat 3,

- zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków podczas zabawy, snu i wypoczynku dzieci

Oferujemy:

- pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,

- umowę o pracę,

- możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,

- prywatną opiekę medyczną.

Aplikacje prosimy kierować na adres m.galjan@lm.edu.pl z adnotacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.