Opis stanowiska pracy

Grupa PTWP SA, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism oraz portali internetowych, organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym poszukuje dziennikarza do zespołu redakcyjnego portali WNP, PortalSamorzadowy i PulsHR

Oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznym i zgranym zespole
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• możliwe różne formy współpracy
• elastyczne godziny pracy

Do zadań osoby współpracującej z nami będą należały:
• przygotowanie tekstów związanych z tematyką portali (min. gospodarka, samorządy, praca) WNP, PortalSamorzadowy i PulsHR
• udział w konferencjach

Wymagania

• znajomość obszaru tematycznego, którym zajmują się portale
• lekkie pióro
• kreatywność, zaangażowanie i dyspozycyjność
• komunikatywny język angielski

Prezentacja firmy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo