Dziennikarz motoryzacyjny / AutoCentrum.pl

AutoCentrum.pl S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dziennikarza, który doskonale orientuje się w bieżącej tematyce motoryzacyjnej. Wie o wszystkich nowościach, zanim jeszcze napiszą o nich polskie media. Szybko zbiera informacje i jeszcze szybciej pisze teksty, bardzo dobre pod względem merytorycznym i językowym. Ma "lekkie pióro" i pomysły na tytuły, w które czytelnik chce kliknąć.

Do zadań będzie należało:
– bieżące monitorowanie nowości motoryzacyjnych (źródła polskie i zagraniczne)
– wyszukiwanie ciekawych informacji
– pisanie tekstów o tematyce motoryzacyjnej
– dostarczanie zdjęć prasowych do artykułów.

Wymagania

Wyślij do nas swoje CV, jeśli spełniasz poniższe wymagania:

– doskonała znajomość nowości motoryzacyjnych
– swoboda w formułowaniu myśli
– ciekawy i lekki styl pisania
– doskonała znajomość języka polskiego (łącznie z gramatyką i interpunkcją)
– bardzo dobra znajomość SEO
– umiejętność krytycznej oceny
– rzetelność w wykonywaniu zadań
– umiejętność pracy pod presją czasu
– bardzo dobra i efektywna organizacja pracy
– terminowość
– dyspozycyjność.

Prosimy o dołączenie 3 artykułów o tematyce motoryzacyjnej własnego autorstwa (mogą to być linki do artykułów opublikowanych).

Prezentacja firmy

AutoCentrum .pl S.A. jest firmą działającą w obszarze nowych mediów. Jej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo