Dział zamówień/analiz/koordynator

Praca.farmacja.pl

Ruda Śląska, śląskie

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Poszukujemy osoby do działu zamówień.

Zakres obowiązków:
- analiza sprzedaży, marż, leków zalegających
- kontrola nad polityką cenową aptek
- monitorowanie i analiza stanów magazynowych, terminów ważności i polityki cenowej Aptek
- nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych Sieci
- współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie wyższe
- umiejętności analityczne
- umiejętności negocjacyjne
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywność
- dyspozycyjność
- obsługa programu MS Office lub Open Office
- uczciwość
- zaangażowanie i nastawienie na osiąganie celów
- umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołem
- umiejętność motywowania i szkolenia pracowników
- otwartość na zmiany i nowe wyzwania
- kreatywność

Oferujemy:
- udział pracownika w życiu Sieci Aptek
- stabilną pracę w rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w doskonałym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.