Dział Zakupów z językami europejskimi, Bydgoszcz (różne stanowiska)

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq łączy ludzi, którzy kochają swoją pracę i realizują się w niej bez chaosu. Dzięki nam możesz zmienić pracę na taką, w której każdy dzień to realny rozwój, a czas spędzany w pracy - przyjemność.

Buduj z nami swoją karierę!
Współpracujemy z liderem branży IT wielokrotnie nagradzanym jako dobre miejsce do pracy. Bydgoszcz lub Warszawa

Poszukujemy osób znających języki europejskie, chcących rozwijać się w środowisku międzynarodowym w dziale zakupów. Wiele możliwości, stanowiska o różnym poziomie skomplikowania od asystenta po kupca operującego globalnie. Doświadczenie jest mile widziane, ale niewymagane.

Opis stanowiska:
W zależności od doświadczenia będziesz:
• Współpracować z dostawcami usług oraz Klientami
• Administrować wnioskami i ofertami zakupowymi
• Zarządzać bazami w oparciu o wewnętrzne programy (np. SAP)
• Współpracować z przedstawicielami innych działów Firmy
• Przeprowadzać analizy ofert oraz optymalizację kosztów
• Poszukiwać i wybierać dostawców
• Brać udział w przetargach

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli:
• Znasz j. angielski na poziomie min. B2
• Znasz na poziomie komunikatywnym (min. B2): francuski / niemiecki / hiszpański / włoski
• Jesteś komunikatywny, lubisz pracować z ludźmi
• Jesteś osobą proaktywną, otwartą na naukę
• Radzisz sobie sprawnie z MS Office, pocztą outlook
• Doświadczenie w zakupach / administracyjne / w sprzedaży / Obsłudze klienta (mile widziane)
• Jeśli masz doświadczenie w zakupach zaproponujemy Ci wyższe stanowisko ;)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie