Dział zakupów - języki romańskie (włoski/ francuski/ hiszpański)

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Współpracujemy z liderem branży IT wielokrotnie nagradzanym jako dobre miejsce do pracy.
Buduj z nami swoją karierę!

Bydgoszcz lub Warszawa | Umowa o pracę | długoterminowo

Obowiązki:
• Analiza ofert zakupowych
• Akceptowanie wniosków zakupowych
• Zarządzanie bazą danych dostawców
• Współpraca z dostawcami/wsparcie dostawców
• Współpraca z przedstawicielami innych działów Firmy

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnej organizacji, czołowego pracodawcy w województwie kujawsko-pomorskim
• Wdrożenie oraz szkolenia związane ze stanowiskiem
• Realne możliwości rozwoju zawodowego – jasna ścieżka kariery
• Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
• Praca pn-pt w godzinach biurowych (nie zmianowo)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet benefitów ( multisport/multikafeteria, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia językowe)

Wymagania

Profil:
• Doświadczenie administracyjne / w sprzedaży / Obsłudze klienta [mile widziane]
• język na poziomie min. B2: angielski + włoski/ francuski/ hiszpański
• Excel średnio zaawansowany

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie