Dział IT Support Technician / Technik Działu Wsparcia

Inforkom S.C.

03-980 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dział IT – Helpdesk
Warszawa , Praga-Południe - WAWER
Jesteśmy polskim oddziałem zapewniającym wsparcie serwisowe dla systemu do optycznego rozpoznawania i weryfikowania produktów z branży farmaceutycznej.

Poszukujemy pracownika na stanowisko
Support Technician / Technik Działu Wsparcia

Wymagania

Główne zadania dla osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

- Przyjmowanie i obsługiwanie zgłoszeń w systemie OTRS

- Wykonywanie prac serwisowych (możliwe wyjazdy na terenie Polski)

- Kontakt z klientem (głównie drogą elektroniczną)

- Kontakt z głównym oddziałem zlokalizowanym we Włoszech (w języku angielskim)

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- bardzo dobra obsługa komputera

- zdolności analityczne

- komunikatywność

- wykształcenie minimum średnie

- prawo jazdy kat. B

- wysoka kultura osobista

Doświadczenie w obsłudze systemów wizyjnych nie jest wymagane.

Zapewniamy szkolenia oraz wsparcie. Możliwe także wyjazdy szkoleniowe do głównego oddziału zlokalizowanego we Włoszech.

Praca głównie przy komputerze w biurze w Warszawie- Wawer .
Zatrudnienie : etat po okresie próbnym.
Godziny pracy 9,00 do 17,00 , oraz sporadycznie wyjazdy do klientów na terenie całej Polski.

Prezentacja firmy

Outsourcing IT. Cloud Services.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management