Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

Dyżury nocne i świateczne - Rytro, Kraków i okolice - Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

małopolskie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Specjalizacja: Pediatria, Choroby wewnętrzne

OPC jest największym polskim operatorem usług medycznych w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Działając nieprzerwanie od 2010 roku w ramach umów zawartych z NFZ, a od października 2017 także ze szpitalami PZS (tzw. "Sieciowymi"), obsługuje w chwili obecnej blisko milion osób zamieszkałych na terenie województwa małopolskiego i dolnośląskiego.

W związku z powyższym poszukujemy, do prowadzonych przez naszą firmę ambulatoriów NiŚOZ na terenie miejscowości Rytro, miasta Krakowa, powiatu krakowskiego i wielickiego, lekarzy przyjmujących dzieci zainteresowanych dyżurowaniem.

W chwili obecnej poszukujemy:
- lekarzy przyjmujących dzieci;
- lekarzy pediatrów;
na dyżury świąteczne i okołoświąteczne.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia